Restaurant

Karta Win

Mamy nadzieję, że Państwa pobyt w naszej restauracji będzie udany i pozostawi po sobie miłe wspomnienie oraz zachęci do ponownych odwiedzin lub zainspiruje do dalszych podróży. Karta Win zawiera aż 130 pozycji, które starannie dobraliśmy do serwowanych potraw. Wszystkie wina pochodzą ze znanych winnic. Francja i Włochy to niekwestionowani, światowi liderzy w produkcji win, natomiast Niemcy i Austria, z długą historią winiarstwa, to także uznani producenci tego szlachetnego trunku.

Restaurant
Restaurant Logo

Zapraszamy do zapoznania się z wyselekcjonowaną Kartą Wina.

Wybór win został dokonany z wielką starannością, tak aby wszystkie dobrze komponowały się z serwowanymi daniami, ale przede wszystkim, żeby pokazały bogactwo smaków i aromatów najbardziej znanych typów, marek i producentów z najlepszych winnic.

Istnieje możliwość zamówienia zestawów, dzięki czemu mają Państwo szansę skosztować kieliszków wielu rodzajów win. Mamy nadzieję, że każdy z gości znajdzie w karcie swój ulubiony gatunek tego trunku. W razie potrzeby nasi wyszkoleni kelnerzy chętnie podpowiedzą i postarają się dobrać Państwu idealny smak. Mając na uwadze jak największy komfort gości, w Karcie Win znajduje się krótka charakterystyka smaku każdej pozycji, opisująca szczep użyty do produkcji oraz kraj pochodzenia. Karta Win jest również posortowana alfabetycznie i pogrupowana według kategorii win: wino domu, szampany, wino musujące, białe, czerwone, różowe. Rekomendacje naszego sommeliera, okażą się pomocne przy doborze odpowiedniego wina do zamówionej potrawy, dzięki czemu uzyskają Państwo idealną kompozycje smaków. Mamy nadzieję, że dzięki takiej formie prezentacji wszystkich win, perfekcyjny wybór nie będzie problemem.

Francja

Włochy

Niemcy

Austria

Kir Royal
Prosecco / Creme de cassis
20zł