Ski Resort | O nas

Eventy

Ski Resort to wielofunkcyjne miejsce, odpowiednie na organizację szerokiej gamy wydarzeń. Muzyka, Stand-Up, film i dużo innych w jednym kompleksie. Tworzymy miejsce, które wprowadza w podróż po świecie ambitnej kultury.

Ski Resort | O nas

Kalendarz wydarzeń

Sprawdź bieżące oraz nadchodzące wydarzenia w Ski Resort

  Koncerty

  Organizujemy koncerty oraz wydarzenia muzyczne

  Organizujemy koncerty oraz wydarzenia muzyczne


  Zapraszamy na wyjątkowe kameralne koncerty. Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę z muzyką lounge, jazz, rock oraz blues. Łączymy różne środowiska muzyczne.
  Zapraszamy do współpracy muzyków, artystów, stand-up’erów, utalentowanych ludzi, czerpiących przyjemność ze swojej twórczej pasji. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, napisz na: biuro@skiresort.com.pl

  Organizujemy koncerty oraz wydarzenia muzyczne Organizujemy koncerty oraz wydarzenia muzyczne

  Stand Up’y

  Stand Up’y

  Porywający komicy przedstawiają humorystyczne opowieści, odważne teksty w obecności rozbawionej publiczności. Wykonawcy w bezkompromisowy sposób ukazują szeroki przekrój z życia społecznego, politycznego i obyczajowego. Zabawne anegdoty, cynizm oraz szokujące konkluzje, wszystko to na naszej kameralnej scenie! Jest śmiesznie, intymnie i czasem poetycko. Kameralny klimat pozwala wykonawcom, nawiązać lepszy kontakt z publicznością. Zapraszamy wszystkich poszukujących dobrego humoru. Zadbamy o uśmiech na Państwa twarzach.

  Projekcje filmowe

  Projekcje filmowe w Ski Resort to niepowtarzalna okazja dla entuzjastów nart, snowboardu oraz wspinaczki górskiej do obejrzenia wyselekcjonowanej kinematografii.

  Filmy z dużą porcją mocnych doznań, doskonałą perspektywą ujęć, to istna przyjemność dla miłośników białego szaleństwa. Pula wejściówek jest ograniczona!

  Projekcje filmowe