Imprezy okolicznościowe

Imprezy
okolicznościowe

Niezależnie od tego, czy planują Państwo imprezę dla znajomych, urodziny dla bliskiej osoby, elegancką kolację, integrację swojego zespołu, stwórzcie to wydarzenie z nami! Nasza kompleksowa oferta usług została zaprojektowana w celu zaspokojenia potrzeb naszych gości oraz partnerów biznesowych. Wyjątkowa okazja, będzie jeszcze bardziej niezapomniana poprzez świetny klimat, stanowiącą poniekąd małą ucieczkę od codzienności. Niezależnie od tego czy jest to impreza firmowa czy inna uroczystość, zajrzyjcie Państwo do nas i dowiedzcie się dlaczego warto wybrać Ski Resort!

Imprezy okolicznościowe

Oderwij się od rutyny, aby przeżyć niezapomniane wrażenia

Posiadamy różnorodne sale do organizowania imprez. Nowoczesne wnętrza, wyjątkowe jedzenie i alpejski klimat sprawia, że jest to jedno z ciekawszych miejsc w mieście. Zaletą wynajęcia powierzchni jest nasza elastyczność i umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta.

Ski Resort | Dwa stoki

Przyjęcia urodzinowe

Urodziny w jednej z naszych restauracji, zorganizowane będą na najwyższym poziomie, co pozwoli Państwu cieszyć się towarzystwem swoich przyjaciół lub rodziny, podczas gdy wszystkie Państwa potrzeby zostaną zaspokojone.

Urodziny dla dzieci

Imprezy urodzinowe dla dzieci w Ski Resort, są zawsze dokładnie przemyślane i zaplanowane. Stworzyliśmy alternatywę dla rodziców, poszukujących dla swojego dziecka oferty innej od standardowych sal zabaw. Gwarantujemy doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia, a Wam Drodzy Rodzice chwilę wytchnienia!

Bankiety

Jesteśmy idealnym miejscem na zorganizowanie bankietu biznesowego, ponieważ Ski Resort to jedyne takie miejsce w Łodzi! Niepowtarzalna i przyjemna atmosfera, przeniesie Państwa w magiczny klimat, pozwalający poczuć się, jak w górskim kurorcie. Wyszukana kuchnia, dobra muzyka i najlepsze wino, to wszystko jest do Państwa dyspozycji. Największą zaletą wynajęcia naszej powierzchni jest szeroko pojęta elastyczność, związana z odpowiednim doborem menu oraz konkretnej części w obiekcie. Oferujemy możliwość zorganizowania bankietu z zapewnieniem "bufetu alpejskiego" oraz wykwalifikowanej obsługi barmańskiej.

Bankiety
Bankiety

Skontaktuj się z nami i zapytaj o rezerwację

Restauracja Alpejska, Restauracja Apres Ski oraz Ski Resort to kreatywna przestrzeń eventowa, nadająca się na organizację spotkania biznesowego, niezapomnianych imprez integracyjnych oraz bankietów. Restauracja Alpejska nadaje się idealnie na kolację z partnerami biznesowymi czy przyjęcie z pracownikami. Wyśmienite dania tradycyjnej kuchni alpejskiej i aromatyczne wina, zapewnią sukces każdej rozmowie. Jesteśmy enklawą relaksu i dobrego smaku!