Ski Resort | Ski Resort </br>Łódź

Ski Resort
Łódź

Jest nowoczesnym, przyjaznym całej rodzinie ośrodkiem narciarskim, położonym 10 min od ścisłego centrum Łodzi. Jesteśmy idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku, narciarską perełką, prawdziwym rajem dla amatorów białego szaleństwa. Stoki w naszym ośrodku sprostają nawet najbardziej wymagającym narciarzom. Ponadto, odwiedzających nasz ośrodek czekają również inne atrakcje, szeroka oferta gastronomiczno - rozrywkowa: Restauracja Alpejska, Restauracja Apres Ski i lounge Chata Alpejska.

Ski Resort | Ski Resort Łódź
Ski Resort | Ski Resort Łódź

Ski Resort Łódź to najbardziej efektywny, ekonomiczny i najszybszy sposób nauki jazdy na nartach i snowboardzie oraz możliwość zaawansowanego treningu dla profesjonalistów. Do dyspozycji gości oddajemy dwa stoki narciarskie, system automatycznych bieżni, który umożliwia jednoczesną naukę lub trening dla czterech osób na stoku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Możemy w pełni regulować prędkość jazdy (od 1 do 40km/h). Nachylenie stoku wynosi od 9 do 22 stopni regulowane odpowiednio do naszych umiejętności lub poziomu treningu.

Zimowe szaleństwo w centrum Polski!

Na naszych stokach mogą zacząć przygodę dzieci, od 4 roku życia. Metodyka nauczania i możliwości techniczne niedostępne na tradycyjnych stokach, gwarantują bezpieczną i o wiele szybszą naukę jazdy. Instruktor jest zawsze dostępny na wyciągnięcie ręki. Oferujemy trasy dla osób początkujących, średnio zaawansowanych jak i dla profesjonalistów. Stoki są zawsze doskonale przygotowane oraz oświetlone.

Ski Resort | Zimowe szaleństwo w centrum Polski!
Ski Resort | A co z profesjonalistami?

A co z profesjonalistami?

Na stokach Maxxtrack trenują między innymi członkowie szwajcarskiej kadry alpejczyków. Najważniejsza jest powierzchnia po której jeździmy. Opatentowana technologia MAXX-GRASS, pozwala w pełni korzystać z technik narciarskich i snowboardowych, do niedawna możliwych jedynie na śniegu. Posiadamy świetnie przygotowane trasy przez cały rok.

Ski Resort | A co z profesjonalistami?