Ski Resort | Lekcje dla dzieci

Lekcje
dla dzieci

Szkółka narciarska dla dzieci w każdym wieku

Ski Resort prowadzi pełne niezapomnianych wrażeń szkolenia dla dzieci i młodzieży, pragnących rozpocząć swoją przygodę ze sportami zimowymi, jak i tych, które pierwsze kroki mają już za sobą i chcą pod okiem instruktora zdobywać kolejne umiejętności narciarskie.

Ski Resort | Lekcje dla dzieci
Lekcje dla dzieci

Klub świstaka

Zajęcia mają na celu naukę samodzielnej jazdy na nartach i snowboardzie oraz zachęcenie najmłodszych do nowej pasji. Dzieci stawiają pierwsze kroki, głównie poprzez zabawę i współpracę w grupie. Zastanawiasz się od jakiego wieku Twoje dziecko może zacząć przygodę na stoku? Szkolenia realizujemy na różnych poziomach zaawansowania. Zapraszamy dzieci od 4 roku życia.

Nasi instruktorzy stworzyli trzy grupy: 4-6 młode, 7-9 świstaki, 10-15 niedźwiedzie. Nauka jazdy na snowboardzie jest dostępna dla dzieci od 7 lat. Dzieci są sprawdzane po krótkim czasie, aby upewnić się, że znajdują się w odpowiedniej grupie poziomów i w razie potrzeby są przenoszone. Prowadzimy szkolenia dopracowane w każdym szczególe. Uczymy dzieci od 4 roku życia! Mamy 100 % skuteczności.

Klub świstaka

Na naszych stokach można spotkać pluszowego zwierzaka, ten wyjątkowy gość to Świstak, nasza maskotka, ulubieniec najmłodszych. Chętnie angażuje się w sportowe szaleństwa, pomaga uczyć swoich klubowiczów jeździć na nartach i snowboardzie oraz organizuje gry i zabawy.

Klub świstaka

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę przeznaczoną dla najmłodszych

Znajdujemy się 10 minut od ścisłego Centum Łodzi.