W Ski Resort są dostępne dwa całoroczne stoki narciarskie, oparte o system automatycznych bieżni, które umożliwiają jednoczesną naukę/ trening dla maksymalnie czterech osób na każdym stoku. Prędkość jazdy jest regulowana szybkością przesuwu powierzchni stoków i w przeliczeniu na efektywną prędkość na prawdziwym śniegu wynosi od 1 do 40 km/h. W zależności od umiejętności i stopnia zaawansowania użytkowników, nachylenie stoku jest regulowane od 9 do 22 stopni. Zatem możemy zasymulować prawdziwe górskie trasy narciarskie od łatwych (niebieskie) po trudne (czarne).

W ośrodku znajduje się także Restauracja Alpejska o niepowtarzalnym klimacie, z doskonała kuchnią inspirowaną alpejskimi krajami, gdzie ponadto organizowane są eventy kulturalne oraz wiele imprez.

Stoki są produkcji holenderskiej firmy Maxxtracks™, która powstała w 1986 roku i od tamtego czasu ugruntowała swoją pozycję lidera rynku najbardziej zaawansowanych symulatorów narciarskich. Takie same stoki możemy znaleźć w dwudziestu ośmiu krajach świata, gdzie z powodzeniem pracuje ich ponad 210.

Ważnym elementem stoków jest powierzchnia jezdna. Opatentowana technologia MAXX-GRASS™, pozwala w pełni korzystać z technik narciarskich i snowboardowych, do niedawna możliwych jedynie na śniegu.