Restaurant

Restauracja
Alpejska


Restauracja Alpejska ma swój niepowtarzalny charakter i wyjątkowy klimat. Dzięki swojej lokalizacji Alpejska jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie spokój. Menu naszej restauracji słynie z wybornej wołowiny oraz dziczyzny, każdy etap przygotowywania dań jest starannie przemyślany. Goście zaspokoją swoje najbardziej wyszukane potrzeby kulinarne. Jesteśmy fanami idei Slow Food wierząc, że powolne celebrowanie posiłków sprzyja ogólnemu, dobremu samopoczuciu. Zapraszamy do naszego wyjątkowego miejsca w którym o Państwa dobre samopoczucie zadba wykwalifikowany personel.

Restaurant
Restaurant Logo

Doskonałe jedzenie, klimat oraz obsługa.

Potrawy są przygotowywane ze świeżych produktów sprowadzanych z krajów regionu alpejskiego, a ich receptura jest oparta na oryginalnych przepisach. Mamy nadzieję, że pobyt w naszej restauracji będzie dla Państwa wspaniałym wspomnieniem i zachętą do ponownych odwiedzin lub zainspiruje Państwa do alpejskich podróży.

Wierzymy, że nasz obiekt Ski Resort, składający się z Restauracji Alpejskiej, Restauracji Apres Ski oraz halowych stoków narciarskich, będzie dla gości doskonałym miejscem na spotkania w mniejszym lub większym gronie, eventy firmowe i okolicznościowe przyjęcia. Nasz szef kuchni Piotr Pawłowski, menadżerowie i cała obsługa są do Państwa dyspozycji. Życzymy Państwu miłych chwil spędzonych w naszym obiekcie.
Pomysłodawcy i twórcy Ski Resort

Alpejskie smaki w jednym miejscu

Restauracja<br> Alpejska

Sprowadzamy sery prosto z alpejskich pastwisk.

Mamy nadzieję, że Państwa pobyt w naszej restauracji będzie udany i pozostawi po sobie miłe wspomnienie oraz zachęci do ponownych odwiedzin lub zainspiruje do dalszych podróży. Karta Win zawiera aż 130 pozycji, które starannie dobraliśmy do serwowanych potraw. Wszystkie wina pochodzą ze znanych winnic. Francja i Włochy to niekwestionowani, światowi liderzy w produkcji win, natomiast Niemcy i Austria, z długą historią winiarstwa, to także uznani producenci tego szlachetnego trunku.